fbpx
krepšelis

80 metų gyvavusi vokiečių kompanija einszett Autopflegesysteme nutraukė savo veiklą. Tai, kas prasidėjo kaip lokali firma, įkurta Werner Sauer 1936 metais su paprastu tikslu – patiekti rinkai geresnį polirolį, tapo visam pasauliui žinomu prekiniu ženklu. Tačiau dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių ir avarijos gamybos patalpoje, Werner Sauer jaunesnysis, dabartins einszett savininkas, nusprendė nutraukti firmos veiklą ir pats pasitraukti į pensiją. Neturėdamas, kam perduoti kompanijos, jis nusprendė, kad geriausia bus užverti jos duris ir išeinant jam, nutraukti ir firmos veiklą.

Tačiau, dėka lojalių ir atsidavusių einszett darbuotojų, su kurių pagalba ir atsidavimu per 80 metų firma išsiplėtojo per visą pasaulį, nenuleidžia rankų ir yra pasiruošę atgaivinti visų taip pamėgtą ir kokybišką produkciją. Dauguma pagrindinių darbuotojų, įskaitant ir vyriausią chemiką bei jo komandą apsisprendė, kad savo darbą tęs ir toliau, tik po kitu pavadinimu. Steigėjai sugalvojo naują prekinį ženklą, kuris atspindėtų norą perkelti einszett į kitą lygį ir grįžti dar pajėgesniais: nextzett. Steigėjai vienijasi su BHB, privačiu traukinių ir komercinių automobilių plovyklų gamintoju, kurie padeda savo ištekliais bei gamybos pajėgumais. BHB buvo einszett partneris jau keletą metų ir turi ne tik norą, bet ir galimybes padėti naujos kompanijos įkūrimui. Gamykla grįš prie savo šaknų ir gamyklą perkels į Vokietiją, netoli Bensberg (Cologne) miesto.

Nekantraujame dėl šio naujo skyriaus, nes tai atidaro duris galimybėms kurti naujus produktus bei gerinti esamą liniją. Tai, kas buvo manoma virs sustojimu, tapo žingsniu į priekį. Nextzett steigėjai sėkmingai išlaiko visiem gerai žinomus ir dideliu veiksmingumu pasižymėjusius produktus, kuriuos spėjo pamilti mūsų klientai bei mes patys kaip Cockpit Premium, Gummi Pflege, Kristall Klar, Plastic Reiniger, W99, Ultra Gel ir Klima-Cleaner, tuomet polirolių, vaškų ir kai kurių kitų produktų formulės patobulintos ir siūlo dar geresnį produktą.

UAB „Pyrmolita“ ir ko praneša, kad ir toliau tęs einszett produktų pardavimą, kurių spėjo sukaupti nemažą atsargą dėl firmos permainų ir po truputį pristatinės nextzett produktų liniją, kuri Lietuvoje pasirodys jau nuo 2016 metų pradžios. Esame dėkingi savo klientams ir partneriams už bendradarbiavimą ir tikimės, kad kartu tęsime pradėtą darbą ir žengsime į kitą etapą su nextzett.

0