fbpx
krepšelis

Mūsų istorija

Siekdami prižiūrėti ir puoselėti pirmąjį nuosavą automobilį 1995 metais pradėjome tiekti aukščiausios kokybės automobiliams skirtas prekes iš Vokietijos, kurių labai trūko to meto Lietuvos rinkoje. Ilgainiui, atliekant kruopščią atranką, mūsų siūlomas asortimentas ėmė plėstis. Išliekame reiklūs tiekėjų atžvilgiu ir atstovaujame tik laiko patikrintus prekių ženklus kuriais galime pasitikėti. Glaudžiai bendraujame su savo gamintojais ir klientais. Tai užtikrina ne tik geras produktų įsigijimo kainas visoms pusėms, bet ir visokeriopą pagalbą ir konsultacijas iškilus sudėtingiems klausimams ar problemoms. Transporto chemijoje galioja posakis „taupantis moka du kartus“. Aukšta mūsų produktų kokybė užtikrina efektyvumą ir mažesnes darbo ir produkto sąnaudas. Tai lemia tvaresnį vartojimą ir mažesnį poveikį aplinkai. Beveik 30 veiklos metų mums leidžia ne tik užtikrinti produktų kokybę, efektyvumą, tiekimą, bet ir sėkmingai spręsti chemines ir technines problemas.

AUTOKOSMETIKA

Nextzett specializuojasi automobilių priežiūrai skirtų produktų gamyboje. Su šiuo gamintoju sėkmingai dirbame jau daugiau nei 23 metus. Tai konservatyvus, vokiškas prekinis ženklas, kuris griežtai koncentruojasi į kokybę ir atitinka visus Europos Sąjungos saugumo ir ekologijos reikalavimus. NextZett produkcija išsprendžia kitiems neišsprendžiamas problemas.

KLIJAI

Marston-Domsel specializuojasi itin aukštos kokybės klijų, hermetikų ir anaerobų gamyboje. Šis prekinis ženklas atitinka aukščiausius ekologijos ir kokybės reikalavimus, todėl juos atstovaujame jau 25 metų.

PRIEDAI ir ALYVA

Xenum yra vienas naujausių mūsų atstovaujamų prekinių ženklų. Ši nedidelė įmonė Belgijoje gamina aukščiausios kokybės kuro, tepalų, aušinimo ir hidraulinių sistemų, pavarų dėžių priedus. Dalindamiesi bendromis vertybėmis užtikrintai siūlome vienus geriausių produktų.

TECHNINIAI PRODUKTAI

STC parduoda ir gamina automobilių priežiūrai, kėbulo remontui, techninei eksploatacijai skirtus produktus ir medžiagas. Produktai skirti profesionaliam naudojimui, todėl gamybai taikomi labai aukštos kokybės standartai. Kiekvienas produktas pateisins ar net viršys bet kurio profesionalo lūkesčius.

Ramybė dėl savo atstovaujamų produktų kokybės atperka kruopštų darbą atsirenkant tiekėjus

Emilis Valentinaitis

Projektų vadovas, UAB "Pyrmolita" ir Ko

MŪSŲ AISTRA

Be automobilių mūsų antra aistra yra buriavimas ir išdidžiai atstovaujame:

RS Sailing

Sportiniai laivai

Hanse Yachts

Kruiziniai laivai

Elvstrom Sails

Burės

0