Apie mus

Pagrindinė mūsų veikla – didmeninė prekyba automobilių priežiūrai, remontui ir eksploatacijai skirtais produktais, antikorozine danga, klijais, priedais. Esame išrankūs tiekėjų atžvilgiu – atstovaujame tik tuos gamintojus, kurie atitinka mūsų aukštos kokybės produktų standartus. Tarp kokybę vertinančių asmenų visada susikuria stiprūs artimi ryšiai, dėl to glaudžiai bendraujame su visais savo gamintojais. Tai užtikrina ne tik geras produktų įsigijimo kainas, bet ir nuolatinę pagalbą ir konsultaciją, iškilus sudėtingiems klausimams ar problemoms.

Mes skiriamės nuo kitų tiekėjų išskirtiniu dėmesiu klientams – patys ne tik pristatome produktus, bet ir sąžiningai reguliuojame ir prižiūrime automatines, tunelines bei savitarnos plovyklas. Sprendžiame ne tik chemines problemas, bet ir technines, visada rasdami geriausią sprendimo variantą. Per kelis savo darbo dešimtmečius spėjome susipažinti su vedančiųjų gamintojų plovyklomis, pasitaikančiomis jų bėdomis, todėl sėkmingai randame problemų sprendimus.

Visais laikais mūsų prioritetas buvo ir yra kokybė, dėl to atstovaujame tik aukščiausios kokybės produkciją:

Po įvykių 2015 metų pradžioje, visame pasaulyje plačiai žinomas einszett vardas atsinaujino ir savo kelionę tęsia kaip nextzett. Vokietijos kompanija nextzett GmbH specializuojasi automobilių priežiūrai skirtų produktų gamyboje. Išskirtinai aukštos kokybės produktai gaminami laikantis visų Europos Sąjungos normų nustatytų saugumo ir ekologijos reikalavimų.
NZ gamina produktus plovykloms, kėbulo ir automobilio salono priežiūrai, žieminius bei vasarinius langų plovimo skysčius ir kitus techninius valiklius bei ploviklius.

Schenker & STC GmbH vokiečių kompanija STC parduoda ir gamina automobilių priežiūrai, kėbulo remontui, techninei eksploatacijai skirtus produktus ir medžiagas. Kiekvienas automobilių priežiūros ir remonto centras tikrai ras savo reikmėms itin kokybiškų, konkurentabilių produktų. Produktai skirti profesionaliam naudojimui, dėl to gamybai taikomi labai aukštos kokybės standartai. Kiekvienas produktas pateisins ar net viršys bet kurio profesionalo lūkesčius.

Kompanija Marston-Domsel GmbH specializuojasi itin aukštos kokybės klijų, hermetikų ir anaerobų gamyboje. Šio gamintojo produkcija tiekiama didžiausiems Vokietijos automobilių gamintojams, tokiems kaip BMW ar OPEL. Kompanija taip pat gamina cianakrilato, dvikomponenčių, stiklui, metalui skirtus klijus bei medžiagas, kurios tiks tiek automobilių remonto pramonėje, tiek industrijoje. Tai profesionalūs, itin pajėgūs produktai.

Belgijos kompanija Xenum NV  yra naujausi mūsų partneriai. Xenum produkcija yra nepaprastai aukštos kokybės, naudojanti paskutines technologijas. Produktų gama aprėpia kuro, tepalų, aušinimo sistemos, hidraulinės sistemos, pavarų dėžių priedus. Taip pat įrenginius skirtus valyti DPF ar EGR sistemas.

Esame užsidegę padėti kiekvienam, vertinančiam ir puoselėjančiam kokybišką darbą ir produktus. Jeigu jums įdomi mūsų veikla, ar siekiate daugiau sužinoti apie produktus bei galimybes – susisiekite su mumis. Mes mielai atsakysime į visus jums iškilusius klausimus. Patarsim ir pakonsultuosime, kartu rasime atsakymus į jums rūpimus klausimus.